Onkoloji Destek Paketi

Dünya Sağlık Örgütü’nün 2018 yılında yayınladığı çalışmalara göre 2013-2018 yılları arasında yaklaşık 470.000 kanser vakası görüldü.

Yeni kanser vakası sayısı yaklaşık 210.000 kişi.

Kanser nedenli ölüm sayısı ise yaklaşık 117.000 kişi.

Türkiye kanser görülme sıklığının en yüksek olduğu 65’inci ülke, tahmini yeni kanser vakası sayısı bakımından ilk 15 ülke içinde.

Paket İçeriği

Ücretsiz Teminatlar

  • Prof. Dr. Muayenesi
  • 7/24 Tıbbi Danışmanlık
  • PET/CT Çekimi
  • İlaç Organizasyonu

İndirimler

  • %70’e varan MR, BT Çekimi İndirimleri
  • %50’ye varan Kemoterapi Uygulaması İndirimleri
N

Öğretim Üyesi Muayenesi

Anlaşmalı olduğumuz doktorlarımızın bazıları özel sektörde bazıları ise Üniversitesi Hastanelerinde çalışmakta olup ücretsiz muayeneyi özel sektörde yaptırılmaktadır.
N

7/24 Tıbbi Danışmanlık

Hastaların süreç boyunca gereksinim duyduğu anda 7/24 aktif olacak telefon numarasından tedavi süreci, tedavisi ile ilgili olası sorunlarını vb. danışabileceği bir hizmettir.
N

PET/CT Çekimi

Onkoloji hastalarının genel durum ve metastaz kontrolünde vazgeçilmez olan PET/CT görüntüleme yöntemi için anlaşmalı kurumlarda ücretsiz çekim işlemi yapılmaktadır.
N

Kemoterapi

Fiziki şartları üst düzey olan anlaşmalı kurumlarımızda kemoterapi uygulamalarının %50’ye varan indirimler sağlanmaktadır.
N

MR-BT Görüntülemeleri

Düzenli aralıklarla yapılması gereken MR ve BT görüntüleme işlemleri içir anlaşmalı kurumlarımızda %70’e varan indirimler sağlanmaktadır.
N

İlaç Organizasyonu

Kemoterapi uygulamalarında ve diğer ilaç kullanımlarında organizasyon desteği verilmekte ve ilaç bedeli hastadan tahsil edilmek suretiyle ihtiyaç duyulan ilaçlar ilgili kuruma ulaştırılmaktadır.