Ek Faydalar Destek Paketi

Ek Faydalar Destek Paketi içeriği sektörde ayrı ayrı sunulan pek çok asistans hizmeti bir paket halinde sunmaktadır.

Üyelİk kapsamında verİlen hİzmetler

Hazırlamış olduğumuz ek faydalar paketi diş sağlığı, göz sağlığı, sağlıklı beslenme danışmanlığı, psikolojik danışmanlık, tıbbi danışmanlık, estetik, genel checkup (indirim), tüp bebek tanı, doktor ve hastane fiyat araştırması, 2. Uzman görüşü, bilgi edinme hattı, medikal asistans ve acil ambulans gibi geniş bir asistans hizmet çeşitliliğine sahiptir.

Operasyon İkinci Görüş Danışmanlığı

Önemli bir sağlık problemiyle karşı karşıya kalan hastalar ve hasta yakınları için, ilk muayene sonunda konmuş olan teşhisin doğruluğuna ve önerilen tedavinin mümkün olan en etkin tedavi olup olmadığına ilişkin şüphelerin giderilmesi hastanın tedaviye olan güvenini ve iç huzurunu etkileyen en önemli faktörlerden biridir.

Hastanın tedaviye olan güveni tedavi sürecini de olumlu yönde etkilemektedir.

İçerik

Sağlık alanında anlaşmalı, öğretim üyelerinden dosya üzerinden 2. görüş hizmeti
Ameliyat öncesi ameliyat gerekliliğine ilişkin 2. görüş
İsteğe bağlı indirimli randevu hizmeti

Psikolojik Danışmanlık

Türkiye’de son yıllarda ruhsal hastalıkları tanıma oranı belirgin şekilde artmıştır. Buna rağmen ruhsal hastalara karşı olumsuz tutum devam etmektedir.

Halkın önemli bir kesimi ruhsal sorunlarla boğuşan kişilerle sosyal yakınlık kurmamaktadır. Psikolojik sıkıntıları paylaşmak zorlaşmaktadır. Bu durum özellikle kırsal kesimde çok yaygındır.

İçerik

Telefonla 1 adet ücretsiz danışma
Alkol ve madde bağımlılığı destek ve danışma hattı
Müşterinin isteği doğrultusunda indirimli psikolog randevusu organizasyonu

Estetik Hizmetleri

Estetik cerrahi için başvuran hastaların dörtte üçünü kadınlar oluştururken son yıllarda bu oran üçte ikiye kadar düştü; erkek hastaların sayısı giderek artıyor.

Günümüzde medya çalışanları, pazarlamacılar, reklamcılar, bankacılar, hostesler, öğretmenler, doktorlar gibi yüz yüze iletişimin ön plana çıktığı mesleklerde çalışanlar yanında ev kadınları ve öğrenciler de yoğun olarak estetik yaptırıyor.

İçerik

Ücretsiz cilt analizi
Ücretsiz ayak bakımı
İndirimli Örümcek Ağı operasyonu
Botox (İndirimli)
Kavitasyon (İndirimli)
Tüm Estetik operasyonlar için danışmanlık ve indirimler
Estetik operasyonlar öncesi 3D resim çalışması (belirli operasyonlarda geçerlidir )
%40’a varan indirimler

Medikal Asistans

Hastalar ile hasta yakınları içinde bulundukları stresli ortam nedeniyle zaman zaman organizasyon konusunda kendilerine yardımcı olacak birilerine ihtiyaç duyabilmektedirler.

Bu hizmetlerin varlığını bilmek ve gerektiğinde profesyonel olarak hizmet almak hastaları ve hasta yakınlarını daha güvende hissettirecektir.

İçerik

Eve doktor gönderimi organizasyonu
Unutulmuş ilaçların gönderimi
Acil mesajların iletilmesi
Evde bakım hizmetleri organizasyonu

Göz Check Up

Basit bir göz muayenesi ile göz hastalıkları dışında hastanın belirgin hiçbir şikâyeti olmasa bile, gizli kalmış yüksek tansiyon, şeker hastalığı, böbrek sorunları tespit edilebiliyor.

İçerik

Anlaşmalı sağlık kuruluşlarında ücretsiz Göz Check Up hizmeti
Göz ameliyatlarında %30 indirim
Anlaşmalı merkezlerde indirimli gözlük ve lens hizmeti

Genel Check Up

Normal şartlarda herhangi bir şikayet söz konusu olmasa bile erken teşhis amacıyla belirli aralıklarla check up yaptırmak gerekmektedir.

20’li yaşlardayken, kolesterol, kan şekeri ve kan basıncı değerlerine ilişkin bir defaya mahsus ölçüm yapılmalıdır. Değerler normal çıktıysa 30 yaşına kadar beş yıl aralıklarla, 30-40 yaş aralığında üç yılda bir, 40 yaşından sonra ise her yıl check-up yaptırılmalıdır.

İçerik

Anlaşmalı sağlık kuruluşlarında indirimli Genel Check Up hizmeti
Ameliyatlarda indirim
Anlaşmalı merkezlerde tıbbi görüntüleme hizmetleri indirimi

Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı

Özellikle gençler arasında bilinçsiz beslenme alışkanlıkları giderek artmaktadır. Bu da erken yaşlanma ve bazı hastalıklara yakalanma riskini arttırmaktadır.

Bilinç düzeyinin arttırılması ve uygulanabilir bazı öneriler verilmesi kişilerin yaşam kalitesini üst seviyelere ulaştırabilir.

İçerik

Obezite, sağlıklı beslenme danışma ve bilgilendirme hattı
1 adet ücretsiz diyetisyen muayenesi
Obezite cerrahisi danışmanlığı

Bilgi Edinme Hattı

Trafik kazası, kalp krizi, beyin kanaması ve benzeri acil hastalıklar halinde pek çok hasta yakını hastanın sağlık durumu hakkında hızlı ve doğru bilgiye ulaşma konusunda sıkıntı yaşayabilmektedir.

Bu tür durumlarda Bilgi Edinme Hattı ile hasta yakınlarına mümkün olan en kısa sürede konuyla ilgili bilgilendirme yapılabilecektir. Hizmetten ancak bakmakla yükümlü olan hasta yakınları yararlanabilir.

İçerik

7/24 hastanın durumu hakkında bilgilendirme hizmeti

Diş Check Up

Ülkemizde dişi ağrımadan, genel kontrol için diş hekimine başvuranların sayısı oldukça az. Dişçi korkusu ve kişilerin ekonomik durumu diş hekimine başvurma oranını etkileyen önemli nedenlerin başında geliyor.

Bununla birlikte diş hekimleri genel check up gibi ağız check up’ının da ihmal edilmemesi gerektiğini, erken müdahalenin, daha sonra karşı karşıya kalınacak sıkıntılı tedavi sürecini de engelleyeceğini vurguluyor.

İçerik

Ücretsiz diş hekimi muayenesi
Ücretsiz diş taşı temizliği
Ücretsiz diş panoramik röntgen

Tıbbi Danışmanlık

Pek çok insan hayatlarının bir döneminde ya acil bir durumla ilgili ya da bilgilenmek amacıyla tıbbi konularda danışacak birilerine ihtiyaç duymaktadır.

Bazı durumlarda bu tür sorunlar, uzman olmayan kişilere danışılmak suretiyle çözüme kavuşturulmaya çalışır. Oysa bu durum ciddi riskleri de beraberinde getirmektedir.

İçerik

Konusunda uzman doktorlar tarafından 7/24 telefonla tıbbi danışmanlık ve bilgilendirme hattı.

Tüp Bebek Tanı

Çocuk sahibi olmak isteyen pek çok aile, tüp bebek konusunda toplumda doğru bilinen yanlışlar ve bilinçsiz uygulamalar nedeniyle endişe ya da hayal kırıklığı yaşayabiliyor.

Ancak her geçen gün gelişen teknoloji ve aile ile doktorun koordineli bir şekilde bu süreci yürütmesi, sağlıklı gebelik elde edilmesini sağlayabiliyor.

İçerik

Anlaşmalı tüp bebek merkezlerinde ücretsiz muayene
Tahlil hizmetlerinde indirim
Dosya üzerinden ücretsiz ikinci görüş

Doktor, Hastane ve Fiyat Teklifi Araştırma

Son yıllarda ülkemizde sağlık konusunda giderek artan bilinçlenme bireylerin sağlık harcamalarını önemli ölçüde arttırdı.

Bu da sağlık hizmetlerinde ciddi bir rekabeti de beraberinde getirdi.

Hastanelerin, tedavi yöntemlerinin ve verilen hizmetlerin çeşitliliği dikkate alındığında en uygun fiyatlarla en iyi hizmetin temini de bir yönüyle uzmanlık gerektirecek noktaya geldi.

İçerik

Planlı bir operasyon öncesi Doktor ve hastane fiyat araştırması ve sonuçların karşılaştırmalı rapor halinde sunumu

Acil Ambulans Hizmeti

Tüm Türkiye’de geçerli ücretsiz 1 adet acil ambulans hizmeti.